Member Information

Name:  Judge David Gienapp
Position:  
City:  
Term End Date:  6/30/2019
Political Party:Republican
Name:  Judge Gene Kean
Position:  
City:  
Term End Date:  6/30/2020
Political Party:Democrat
Name:  Judge Patricia Riepel
Position:  
City:  
Term End Date:  6/30/2021
Political Party:Democrat
Name:  Justice Lori Wilbur
Position:  
City:  
Term End Date:  6/30/2022
Political Party:Republican